Informacje
- 29 maja 2026
- wyświetleń: 6705
Na DK-81 pojawił się odcinkowy pomiar prędkości
Na "wiślance", czyli drodze krajowej numer 81, pojawił się odcinkowy pomiar prędkości. Bramownica pojawiła się na fragmencie na DK-81 pomiędzy Ochabami a Skoczowem.

Czy odcinkowy pomiar prędkości już wykonuje pomiary? Jak podaje w mediach społecznościowych serwis vifi.pl, wszystko na to wskazuje. Od środy 27 maja znaki są osłonięte, a kamery "patrzą" w kierunku pojazdów.
- Z nieoficjalnych informacji wynika, że sam system jest prawdopodobnie testowany. Tak podobno było w przypadku innych miejsc, gdzie montowano OPP - dodaje vifi.pl.

Na ten moment uruchomienia odcinkowego pomiaru prędkości na DK-81 nie potwierdza CANARD, czyli Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym. Informacji nie ma również na mapie urządzeń.
Loading...
ZOBACZ TAKŻE
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.




