Wideo
- 10 kwietnia 2026
- wyświetleń: 6840
[WIDEO] Demolka na Andersa - poranne zderzenie trzech pojazdów
W piątek, 10 kwietnia około godziny 7.00 na al. Andersa w Bielsku-Białej, doszło do zderzenia trzech pojazdów. Wyglądało groźnie, ale szczęśliwie nikomu nic się nie stało. Moment kraksy został zarejestrowany przez kamerę samochodową świadka.
Do kolizji doprowadził kierowca Renault Laguna, któremu ewidentnie spieszyło się bardziej niż innym. Mężczyzna wyprzedzał prawym pasem i liczył, że zdąży zmienić pas na lewy, tak by ominąć Renault Kangoo jadące przed nim. Przeliczył się... Najechał na tył Renault Kangoo i uszkodził Skodę Octavię jadącą lewym pasem. Doszło także do uszkodzenia elementów infrastruktury m.in. znaki drogowe.
Sprawa zakończyła się mandatem karnym. Utrudnienia trwały ponad godzinę.
Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.
Wypadki i kolizje
Gorący temat[WIDEO] Poszukiwany sprawca kolizji na S-1. Policja mimo nagrania nie dała rady ustalić kto to jest
[FOTO] Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego na obwodnicy. Kierowca w szpitalu
Gorący temat[FOTO] Senior za kierownicą i niebezpieczne manewry. Niezrozumiała decyzja policjantów
[ZDJĘCIA] Wola: trzy samochody uczestniczyły w kolizji. Dwa doszczętnie spłonęły
Rowerzysta wpadł pod ciężarówkę w Lipniku. Miał dużo szczęścia
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.











