Wideo

  • 9 maja 2026
  • wyświetleń: 4002

[WIDEO] Gdy wóda wejdzie za mocno, włącza się nieśmiertelność

Tutaj nie ma co za dużo komentować. Sytuacja z al. Andersa w Bielsku-Białej i typowa imprezowa ekipa w akcji. Niektórzy jak trochę za dużo wypiją, to zapominają o tym, że nie są nieśmiertelni.



Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.